stolbart.cdx.pl

MATERIAŁY WYKONANIA NASZYCH MEBLI

Mechanizmy wspomagające pracę naszych łóżek są wytwarzane w nasym zakładzie z blachy stalowej 6 mm. Pozwala to na wytwarzanie mechanizmów trwałych i nieomal niezniszczalnych. Elementy te są malowane proszkowo na kolor czarny. 

Podnoszenie i opuszczanie łóżka zapewniaja siłowniki gazowe holenderskiej firmy Springmaster lub siłowniki elektryczne.

Dla potrzeb naszych realizacji sprowadzamy tkaniny z hurtowni oraz

 czy 

Tkaniny wyprodukowane w technologii Cleanaboo ograniczają wchłanianie wody – rozlany płyn (woda, kawa, wino) formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny.

Główne zalety oferowanych przez nas tkanin to

  • ograniczanie wchłaniania płynów 
  • najwyższa jakość wykonania
  • Przyjazne dla zdrowia i środowiska
  • Bogata kolorystyka
  • Miękkie i miłe w dotyku

wyroby ze znakiem Oeko-Tex® firmy Fargotex są wolne od stężeń substancji szkodliwych, takich jak: metale ciężkie, formaldehydy, chlorowane fenole, przenośniki chloroorganiczne, związki cyny, barwniki alergogenne, zakazane barwniki azowe (odczepiające kancerogenne aryloaminy), itp., które mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka. Oeko-Tex® Standard 100 wyklucza stosowanie dimetylofumaranu jako substancji biologicznie aktywnej . głównym celem zastosowania DMF (CAS-NR. 624-49-7) jest hamowanie rozwoju pleśni w produktach, związek ten wykazuje silne działanie alergogenne. 

W trosce o zdrowie kryteria obejmują także parametry takie jak: wysoka odporność wybarwień i przyjazne dla skóry pH.

Sklejka wykorzystywana jest w produkcji naszych łóżek do budowy skrzyni materaca. Sklejka jako materiał wielowarstwowo klejony ma mniejszą podatność na odkształcenia dzięki czemu nasze łóżka nie wypaczają się w procesie ciągłej eksploatacji.

Do budowy skrzyni materaca wykorzystujemy sklejkę 18 mm z wkładką aluminiową dla wyższych parametrów sztywności produktu.

 

Drewno sosnowe jest wykorzystywane w naszym zakładzie do produkcji desek stelaża właściwego. Jest to element konstrukcyjny naszych łóżek bezpośrednio odpowiedzialny za wytrzymałość naszych mebli stąd deski są grubości cala i szerokości 10 cm.

Płyty meblowe laminowane to podstawowy materiał do produkcji mebli i adaptacji wnętrz. Są wykonane na bazie trójwarstwoej płyty wiórowej, wykończonej dwustronnie foliami dekoracyjnymi w procesie laminowania.

Używamy do produkcji naszych łóżek płyty meblowej wszystkich dostępnych producentów krajowych. Płyty wykorzystujemy z całej dostępnej na rynku palety kolorów. Płyta w miejscach newralgicznych i narażonych na naprężenia jest pogrubiana do 36 mm.

 Nasza firma realizuje zamówienia z zakresu wytwarzania mebli na indywidualne zamówienia klientów. Wytwarzamy meble z materiałów powierzonych jak i własnych. Są to przede wszystkim płyta MDF, płyta wiórowa powlekana i drewno naturalne. Mogą to być elementy proste jak i gięte, często uzupełniane rzeźbą, czy  metaloplastyką przez najlepszych snycerzy.   Posiadamy wszystkie niezbędne siły i środki, by  sprostać Państwa zamówieniu, a podejmiemy się jego realizacji z pasją i ciekawością nowego wyzwania. Etap wstępny w kontaktach z nami to przede wszystkim projekt wykonany w programie grafiki 3D PRO 100 umożliwiający wizualizację Państwa zlecenia w kontekście pomieszczenia w jakim ma się znaleźć. Po wstępnej akceptacji wycena zlecenia i jego realizacja. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce kompleksowo realizującą projekty łóżek chowanych w szafie. Pracujemy z najlepszymi plastykami i projektantami wnętrz. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Firma Stolbart zajmuje się produkcją łóżek chowanych w szafach. 
Jest to doskonałe rozwiązanie do małych pomieszczeń i nie tylko. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce wykonującą meble na indywidualne życzenie klienta. Dysponujemy szeroką gamą materiałów, płyt meblowych oraz materiałów tapicerskich. 
Jesteśmy również producentami materacy na dowolny wymiar.
Decydując się na łóżkow chowane w szafie, zyskują Państwo przestrzeń, wygodę i estetykę sypialni bądź salonu. 
Łóżka są łatwe w obsłudze i bezpieczne. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

KATALOG TEN

ma pokazać i objaśnić, czym w ogóle są wytwarzane przez nas łóżka chowane w szafie, a także pozostałe meble jak sofy czy materace. Katalog ten mówi nam wiele o tym co robimy i z czego to robimy ale to nie znaczy, że nie możecie wymyślić mebla w/g własnego widzimisię i sprawdzić, czy aby nie jesteśmy go w stanie wykonać. W poszczególnych działach i opisach znajdziecie Państwo także informacje i porady z zakresu doboru materiałów i wykonania naszych mebli.

Łóżko z sofą narożną dowolnej wielkosci i koloru z sofą z dowolnego materiału tapicerskiego Top Textil, fargotex lub Ital Velluti cena od 8500 zł.

Nasze materace wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Wykonujemy je na bazie sprezyn bonelowych izolowanych multy pocket, piany tapiceerskiej oraz piany termo odkształcalnej visco i latexu.

Cena już od 700 zł

 

 Łóżko chowane w formie podstawowej jest to łóżko składane przystosowane dla dowolnej wielkości materaca, w dowolnej kolorystyce ( jednak jednobarwne ) i bez żadnych zewnętrznych zdobień. Łóżko takie jest wykonane z płyty meblowej laminowanej grubości 18 mm. W miejscach konstrukcyjnie newralgicznych pogrubiamy płytę do 36 mm. Skrzynia materaca jest otapicerowana materiałem tapicerskim w kolorze najbardziej zbliżonym do koloru mebla.Teraz w standardzie wezgłowie tapicerowane do wysokości 60 cm nad poziom materaca.

Cena łóżka od 5000 zł.

Łóżko z sofą z dowolnego materiału firmy Top textil, Fargotex lub ItalVelluti. Siedzisko sofy głębokości 800 mm wykonane na sprężynach bonelowych z pojemnikiem otwieranym pod siedziskiem.  Wezgłowie tapicerowane materiałem sofy do wysokości 60 cm nad poziom materaca

Cena już od 7000 zł.

Łóżko chowane z biurkiem, znane na świecie jako hidden bed, to bardzo funkcjonalny mebel z ogr​omnymi możliwosciami rozbudowy. łóżko może mieć dowolną wielkość materaca oraz być ponadto wykonane także w pionie. Biurko łóżka przez cały czas uzytkowania pozostaje w poziomie i nigdy, nawet podczas otwierania łóżka nie musimy niczego zdejmowac z biurka. Dowolny wymiar i dowolny materiał wykonania. 

Łózko już od 3500 zł.

 

Nasze Własne

Mamy u siebie na stronie fotografie realizacji, czy też projektów producentów i wykonawców  z całego świata. W tej zakładce postanowiliśmy jednak podzielić sie z Państwem własnymi pomysłami na łóżka chowane w szafie, łóżka zamykane czy łóżka składane. Są tu realizacje w całości naszej firmy przeprowadzone od fazy rozmów przez projekt do realizacji.

Tak więc zachęcamy do obejrzenia galerii. Może tu właśnie znajdziecie Państwo inspiracje dla siebie.

 

Text...

IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu
ZGODA-KONTAKT

Pomiar pomieszczenia w domu klienta

Odbywa się na wyraźne życzenie zleceniodawcy i jest dodatkowo platny. Koszt pomiaru do 200 km od siedziby firmy to 300 zł. Powyżej tej odległosci koszt jest ustalany indywidualnie.

 

 

 

 +48 531 490 392

e-mal: stolbart@op.pl

 Powered by: www.cdx.pl